VAŠE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

 

Cílíme na to, aby každý návštěvník ihned a bez obtíží pochopil, co může od vaší společnosti očekávat. Naše řešení zahrnuje vždy design na míru, který odráží jedinečný charakter vaší značky s pokročilými interaktivními prvky pro optimální uživatelský zážitek. Cílem je maximálně efektivní, bezpečná a uživatelsky přívětivá prezentace, odlišující vás od konkurence a lépe oslovující vaše publikum.

Kolik stojí moderní a funkční web?

Web ZÁKLAD /pro živnostníka

Od 24.990 Kč bez dph
( od 30.237 s dph )

redakční systém moderní grafika základní SEO ONLINE podpora

Kompaktní vizuální prezentace vašeho projektu nebo speciálně navržená stránka pro vaše marketingové aktivity. Toto řešení je vhodné pro všechny, kdo chtějí mít srozumitelný a kvalitní web, ale i pro začínající podnikatele.

Doba realizace:
2-14 dnů

Podrobnější informace Zadat poptávku

Web KOMPLET /pro firmu

Od 44.990 Kč bez dph
( od 54.437 Kč s dph )

redakční systém moderní grafika profesionální SEO ONLINE podpora jazykové mutace možnost microsite vlastní moduly

Komplexní prezentace vašeho podnikání a detailní pohled na to, co vaše firma nabízí. Zahrnuje např. blogy, vícejazyčné verze, katalogy produktů, možnost objednávání služeb apod.

Doba realizace:
7-30 dnů

Podrobnější informace Zadat poptávku

 

Expresní řešení 1-2-3

Můžeme vytvořit prezentaci i do jednoho dne a to i zcela bez vašich podkladů, což je výhodné, když například potřebujete někam rychle nasměrovat již objednanou/připravenou reklamní kampaň.

1.  Prvotní schůzka

Předáte nám základní informace o vašem podnikání a jaké máte představy o rozsahu webových stránek. Schůzka může proběhnout i telefonicky.

2.  Výrazně kratší doba realizace

Webové stránky připravíme dle svého nejlepšího úsudku a zkušeností. Vytvoříme moderní grafickou podobu a obsahovou strukturu pro co nejvýhodnější optimalizaci ve vyhledávačích. Textový obsah vytvoříme s ohledem na vaše podnikání sami, vy ho jen zkontrolujete a případně navrhnete doplnění.

3.  Spuštění webu

Jakmile je schválen obsah a grafická podoba, může se webová prezentace spustit veřejně a nasměrovat na ni vyhledávače.

 

Standardní průběh tvorby vašeho webu

Postup vytvoření profesionální prezentace na míru

1.  Analýza potřeb

Začneme 30 minutovým konzultativním setkáním, během kterého se detailně seznámíme s vaším podnikáním, produkty či službami. Toto setkání nám umožní lépe pochopit vaše očekávání od nové webové prezentace.

2.  Kalkulace nabídky

Detailně prozkoumáme účel a strukturu vašeho webu, jeho obsah a objem. Následně vám předložíme přesnou cenovou nabídku, reflektující vaše potřeby.

3.  Vývoj na míru

Navrhujeme řešení přizpůsobené vašim potřebám, abyste z nového webu získali co nejvíce. Vytvoříme grafický design, který po vašem schválení začleníme do redakčního systému.

4.  Korekce a doladění

Zaměříme se na přidání modulů, konzultace ohledně prototypu a začlenění vašich zpětných vazeb. Kromě toho optimalizujeme jak obsah, tak i kód s ohledem na SEO.

5.  Spuštění webu

Váš web připravujeme na skryté adrese. Jakmile je vše připraveno k dokonalosti, spustíme web online. Zajistíme registraci ve vyhledávačích, dle domluvy vytvoříme profil pro vaši firmu na Google a provedeme další nezbytné kroky pro maximalizaci viditelnosti vašeho webu.

Pokud si přejete editovat web sami, poskytneme vám školení, které trvá zhruba hodinu. Náš uživatelsky přívětivý redakční systém je snadno ovladatelný pro každého.


Nakonec vám nabídneme doporučení pro správu a údržbu webu, včetně osvědčených SEO praktik, aby vaše webová prezentace dosáhla optimálních výsledků.

 

Ukázky z našich prací

Kontaktní údaje

Pavel Hilšer - studio R3D
Balcárkova 1326/21
779 00 Olomouc

IČO : 73309788
DIČ : CZ7712124849
č. účtu: 1013747001 / 5500


Telefon:
608 817 413

Email:

Zastoupení Praha a Čechy

Martin Boušek
Obchodní zástupce, marketing, sociální sítě.


Telefon:
777 233 166

Email:

NAŠE TECHNOLOGIE

Naše dovednosti v oblasti tvorby webů a online marketingu neustále testujeme a zlepšujeme prostřednictvím vlastních úspěšných webových projektů, jako je například vestirna.com (a její jazykové mutace magizzle.com, mojeczary.pl a meinemagie.de), která se soustředí na online výklady tarotových karet a horoskopy.

© 1999 - 2024 R3D.cz | Zpracování osobních údajů - GDPR | Prohlášení o COOKIES