webdesign koncepty, návrhy, animace
intuitivní webdesign
redakční systém snadná editace stránek
jednoduchá rozšiřitelnost
SEO optimalizace obsahu,
offpage/onpage faktory

Webdesign a webové prezentace od odborníků

  • Dodáváme kompletní prezentace na klíč.
  • Vyvíjíme složité aplikace a zajišťujeme jejich údržbu.

Jsme webdesignové studio z Olomouce, ale na naši práci narazíte po celé republice. Webdesign a internetové aplikace jsou nejen naší prací, ale i koníčkem. Sledujeme trendy a snažíme se mít přehled o aktuálním dění a novinkách.

Služby v oblasti užité grafiky, DTP a webových prezentací nabízíme už od roku 1999.

Od počátku samostatného působení se činnost grafického studia soustřeďuje především na návrhy grafického designu a realizaci vzniklých návrhů. Hlavní těžiště činností pak spočívá v návrzích a realizaci webových prezentací pro internet i intranet a grafických úpravách a návrzích různých tiskovin. V oblasti internetu nabízí naše studio kompletní služby včetně zajištění webhostingu a pravidelných aktualizací.

Používáme vlastní produkty, nejsme překupníci - jsme autoři

 
  • Od roku 2001 vyvíjíme vlastní redakční systém, ve kterém jsme jako mezi prvními začali používat propracované a automatizované SEO nástroje. Náš systém aktuálně používají řádově stovky prezentací.
     
  • Naše aplikace tvoříme na míru a můžeme tak klientovi vyjít maximálně vstříc. Máme rádi výzvy a neuslyšíte od nás "to nejde".
     
  • Naše systémy jsou odolnější proti napadení, protože jsou vždy unikátní a nepoužíváme žádné známe produkty třetích stran.